O nás

O nás

Dlhoročná záujmová činnosť a skúsenosti z mnohých oblasti techniky sa v garážových podmienkach začali realizovať v jednej myšlienke, vyrobiť počítačom riadený stroj, ktorý dokáže nahradiť lupienkovú pílku, vŕtačku prípadne ručnú rezačku polystyrénu. Tieto nástroje patrili roky k neodmysliteľným v každej modelárskej dielni. Práca s nimi zaberala najväčšie percento času pri stavbe rádiom riadených modelov lietadiel. Z tejto požiadavky vychádzala aj koncepcia prvého stroja, ktorý bol kombináciou rezačky polystyrénu a veľkoplošnej cnc frézy. Fotky a videa prvého stroja, ktoré sme prezentovali na internete priniesli hneď aj ovocie. Záujem odberateľa, objednávky, výroba v menších sériách, vývoj ďalších konštrukcii. Postupne sme prešli od veľkoodberateľa aj k vlastnému marketingu a práce so zákazníkom pod názvom CNC ŠTÚDIO, ktorý ste mohli prvýkrát zaregistrovať v roku 2014 s právnou formou fyzickej osoby.

Výroba

Stroje ktoré vyrábame, používame sami vo výrobe, čo umožňuje dôsledne a dlhodobé testovanie. Taktiež pravidelná komunikácia s našimi zákazníkmi nám poskytuje množstvo informácii ktoré okamžite uplatňujeme vo výrobe v podobe mnohých vylepšení.

SÚČASNOSŤ

Do dnešného dňa sme vyrobili niekoľko stoviek strojov, ktoré spoľahlivo pracujú nielen v rôznych kútoch Slovenska, ale aj za hranicami. Svedčí o tom množstvo kladných reakcii a referencii na rôznych portáloch internetu. Našich spokojných zákazníkov nerobí iba otázka spoľahlivosti a funkčnosti, ale aj kvalitný servis a poradenstvo, ktoré je samozrejmosťou. Všestranné využitie týchto strojov nás často stavia do neľahkej úlohy. Kontaktujú nás zákazníci z rôznych oblasti a zakaždým riešime konkrétny výrobný problém.

Čo Ďalej?

Skúsenosti z prevádzky a výroby prerástli do množstvá nápadov, ktoré už nebolo možné aplikovať v praxi formou vylepšení. To nás viedlo k rozhodnutiu, vyjsť na svetlo sveta s úplne novou typovou radou strojov, tak rezačiek, ako aj frézovačiek. Niektoré z nich sú už v testovacej prevádzke a v blízkej dobe sa objavia v našej ponuke. Sú v nich zúročené všetky doterajšie skúsenosti z konštrukcie, prevádzky a designu. Verím že mnohých z vás oslovia nielen bezkonkurenčnými technickými parametrami v tejto kategórii, ale aj designom a v neposlednom rade aj cenou, ktorú chceme naďalej udržať prijateľnou. Výzvou do blízkej budúcnosti je pre nás tiež vývoj rýchlej laserovej vypaľovačky, plazmovej rezačky a tiež malého, ale profesionálneho strojárskeho cnc s oddeleným obrábacím priestorom, chladením, zásobníkom triesky, výmenou nástrojov a možnosťou rozšírenia na 4 alebo 5 osí. S príchodom nových, lepších konštrukcii chystáme tiež niekoľko ďalších zmien. Veríme že tiež prispejú k Vašej spokojnosti.